Головна Сонячні панелі Контролери Акумулятори Інвертори Сонячні колектори
Зелений тариф Автономне вуличне освітлення Енергоефективність Економія Пам'ятка Приклади Контакти

 

Про нас

Проект SunES базується на основі підприємств, які оперують на будівельному ринку України з 1999 року. У зв'язку із зростанням дефіциту на енергоресурси і підвищеним інтересом до поновлюваних джерел відкрито напрям в галузі альтернативної енергії. Ми розуміємо, що головне в роботі з нашими клієнтами — це максимальне врахування потреб кожного, широкий спектр можливостей, незмінно висока якість і найкоротші терміни обслуговування. Ми пропонуємо рішення, що базуються на якісній елементній базі від провідних світових виробників специфічного обладнання. Наше завдання — не продати вам якомога більше сонячних модулів або акумуляторів, а запропонувати вам систему електропостачання, яка за мінімальні гроші буде вирішувати вашу конкретну енергетичну задачу.

Що це?

SunES пропонує комплексне вирішення проблеми ефективного використання електричної енергії за допомогою якісного обладнання, яке забезпечить Вам електроенергію і тепло незалежно від того де Ви знаходитеся і чи є у Вас підключення до центральної мережі. Ви можете отримати енергетичну автономність, тобто незалежність від обривів ліній електропередач, «просідань» напруги через підключення великої кількості споживачів, та захистити себе від підвищення державних тарифів на електроенергію

Сонячна електростанція - інженерна споруда, що служить для перетворення сонячної радіації в електричну енергію.

 

 

Конструкція сонячних електростанцій

  1. Сонячні модулі . Вони є основою будь-якої системи і виконують основну функцію - ловлять промені сонця. Саме ці елементи створюють електричну енергію з сонячної.
  2. Контролер . Призначення якого  управляти і оптимізувати процесами заряду і розряду акумулятора.
  3. Акумулятори . Ми не завжди бачимо сонце на небосхилі і прямий процес перетворення можна реалізувати не цілодобово. Саме для вирішення цієї проблеми в сонячної електростанції присутні акумулятори, які накопичують енергію. Надалі вона використовується для перетворення в змінний струм.
  4. Інвертори . Цей елемент створений для перетворення постійного струму в змінний, який так необхідний для живлення електричних приладів. Завдяки інвертору систему можна застосовувати в побутових цілях, для активації роботи електричних і освітлювальних приладів.

Чому?

Проаналізувавши причини покупки сонячної енергосистеми нашими клієнтами, можемо сказати, що основними мотивами є:

Новим мотивом в останні роки є бажання бути незалежним від зростання цін на електроенергію. Купляючи сонячну батарею для дому ви «фіксуєте» вартість електроенергії, яку вона виробляє. Електроенергія від загальної мережі оплачується в міру її споживання. При цьому платежі будуть завжди, поки ви споживаєте електроенергію. На противагу цьому, велика частина витрат на фотоелектричну систему оплачується в момент установки системи. Після цього отримується електроенергія майже безкоштовно. Незалежність від електричних мереж є також найважливішим мотивуючим фактором при купівлі та встановлення сонячної енергосистеми у вашому домі. Вартість ділянок землі, що віддалені від загальних енергомереж зазвичай набагато менше середньориночної, і зекономлені кошти можуть бути з успіхом витрачені на придбання системи автономного електропостачання. У багатьох випадках вартість такої системи набагато менша за вартість прокладання електричних мереж до віддаленої ділянки.

Можна, звичайно, купити бензо- або дизель електростанцію і запускати її під час перерв електропостачання. Так, до речі, роблять більшість людей. При зникненні напруги в мережі доводиться йти і запускати бензогенератор, перемикати живлення навантаження на генератор. Потім ви протягом декількох годин "насолоджуєтеся самі" і "радуєте" сусідів шумом і вихлопними газами вашого генератора. Одночасно потрібно стежити за тим, коли з'явиться мережа, щоб вчасно перемикати навантаження на мережу і вимикати генератор. Це відносно легко зробити влітку. Але взимку це не тільки незручно, але ще і скорочує термін служби вашого генератора - адже відомо, що двигуни внутрішнього згоряння не люблять запусків в холодну погоду. І що робити, якщо перерви в електропостачанні тривалі і вам не вистачить запасу палива?

Автономні та резервні системи вимагають великих початкових витрат, проте врешті-решт вони окупаються за рахунок відсутності витрат на паливо, поточний і капітальний ремонт рідкопаливного генератора, а втрати продуктів або відсутність опалення в будинку через навіть незначних перерв в електропостачанні - взагалі важко оцінити і порівняти. У ваших мережах можуть бути і перенапруження і осідання напруги (що особливо часто зустрічається в заміських селищах), які можуть привести до виходу з ладу ваших електроприладів.

Що ви отримаєте?

Створення цілком автономної сонячної системи

Створивши автономну сонячну систему там, де немає мережі централізованого електропостачання, вам не потрібно буде піклуватися про прокладення нових ліній електропередач, установку додаткової підстанції або необхідність мати власну електростанцію.

Створення сонячної системи резервного живлення

Резервна сонячна електростанція застосовується там, де є можливість підключення до централізованих мереж, але вони ненадійні і працюють з перебоями. Тобто, резервні системи використовуються, коли в мережі відсутня напруга або її потужність недостатня.

Створивши сонячну систему резервного живлення ви зможете:

Основним недоліком багатьох сучасних домогосподарств є відсутність місця під автомобіль, якого небажано залишати під відкритим небом. Кращим виходом з такої ситуації може бути будівництво навісу для автомобіля. Ми пропонуємо навіси для автомобіля з подвійною вигодою, на даху яких змонтовані сонячні панелі. Територію можна використовувати не тільки для того, щоб залишати на ній автомобіль, але і з користю для власного бюджету. Це дозволяє збирати сонячну енергію в ясні дні, і прикривати автомобіль від негоди під час опадів. Отримана енергія з допомогою акумуляторних батарей може використовуватися для житлового приміщення, автономного вуличного освітлення, на зарядку акумулятора, електромобілів та інше.

 

Продаж електроенергії в загальну мережу за «зеленим» тарифом

Зелений тариф - спеціальний тариф, за яким держава, в особі державного підприємства «Енергоринок» , купує у підприємств і фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії. Сонячна енергія потрапляючи на сонячні панелі, проходить через контролер та інвертор, перетворюється в змінний струм 220 Вольт та промисловою частотою 50 Гц. Електрична енергія може накопичуватися в акумуляторах, або подаватись відразу до будинку. Надлишки електроенергії продаються ОблЕнерго за «зеленим» тарифом. З липня 2015 року обмеження на установки, що працюють на «зелений» тариф підвищені до встановленої потужності 30 кВт. Ставка зеленого тарифу прив'язана до курсу Євро і встановлюється на період до 1 січня 2030 року для всіх суб'єктів господарської діяльності, що виробляють електроенергію за рахунок відновлюваних джерел енергії.

Для приватних сонячних електростанцій «зелений» тариф складає:

Ставка зеленого тарифу переглядається госрегулятором щомісяця з урахуванням офіційного курсу НБУ гривні до євро.

Мета введення зеленого тарифу в Україні - стимулювання розвитку нових видів енергетичних ресурсів, залучення інвестицій в технології використання поновлюваних джерел енергії. Порядок продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання докладно описаний в Постанові НКРЕ №170 від 27.02.2014


Заробляйте гроші на власній енергонезалежності!Ми пропонуємо

Головна Сонячні панелі Контролери Акумулятори Інвертори Сонячні колектори
Зелений тариф Автономне вуличне освітлення Енергоефективність Економія Пам'ятка Приклади Контакти

 

Наші контакти

+38 (0562) 38-80-00 ; +38 (0562) 34-51-05; +38 (067) 616-92-47; +38 (050) 888-45-56

sununes@i.ua

www.unes.com.ua/sunes