ЮНЕС. Будівельні та оздоблювальні матеріали України в Дніпропетровську

ОНОВЛЕНО

05.03.2015 14:01:01GMT+02

 

Архив новостей сайта www.unes.com.ua

Дата последнего обновления 05 грудня 2013 г.


Оптимизировано для распечатки на принтере

 


05 грудня 2013

Клінкерна цегла ТМ «FP-Klinker» М-400

«FP-Klinker» спеціалізується на виробництві та продажу клінкерної цегли з високими експлуатаційними показниками та марочністю не менш М400. Потужність заводу складає 35 млн. цегли на рік. Цегла виготовляється за сучасною технологією на новому обладнанні ведучих європейських виробників з екологічно чистої сировини


11 жовтня 2013

Білоцерківська цегла в Запоріжжі і Запорізькій області

ПФ «ЮНЕС» отримала ексклюзивне право представляти продукцію Білоцерківського цегельного заводу в Запоріжжі і Запорізькій області. Нині білоцерківська клінкерна і лицьова керамічна цегла — одна з найкращих пропозицій на ринку України за співвідношенням ціна/якість. Генеральне дилерство по Запорізькій області дає ПФ «ЮНЕС» можливість постачати продукцію заводу по усій території Запорізької області, а також на об'єкти поза межами Запорізької області, за умови, що покупець зареєстрований і веде основну господарську діяльність в Запоріжжі або області. Скласти наочне уявлення про різновиди і колористику Білоцерківської цегли, а також про її властивості і параметри, ви можете на сторінках нашої Візуальної енциклопедії цегли :

З цінами можна ознайомитися в прайс-листі , який завжди підтримується в актуальному стані Слід враховувати, що ціни в прайсі наведені на умовах склад ПФ «ЮНЕС» в м.Дніпропетровськ. Зазвичай, при постачанні цегли автонормами (8320 шт. для лицевої і 7488 шт. для клінкерної цегли), продукція поставляється безпосередньо на об'єкт (склад) замовника. Постачання невеликих об'ємів цегли (декілька пачок) здійснюється із залученням незалежних партнерів-перевізників, згідно їх розцінок на конкретний рейс.
Для будівельних організацій, будівельних бригад і архітекторів діє гнучка система знижок. Якщо вас цікавлять подробиці або виникли питання, будемо раді з вами поспілкуватись будь-яким зручним для вас способом. Перелік доступних контактів наведений тут


0 4 липня 2013

Зміни прайсових цін

Відбулися зміни прайсових цін декількох різновидів цегляної продукції. Зокрема, знижено ціни на білоцерківську клінкерну цеглу Сапфір та Флеш-рубін. Одночасно подорожчала більшість різновидів лицьової керамічної білоцерківської цегли окрім вишневої та червоної класичної . Також збільшені гуртові та роздрібні ціни на всі різновиди керамічних поризованих блоків КЕРАТЕРМ® та на вогнетривку цеглу ША-5.
Повний прайс-лист доступний для завантаження


12 червня 2013

Похибки у розмірах клінкеру

Фахівці Керамейя надали офіційних роз'яснень щодо особливостей виробництва клінкерної цегли, які впливають на кінцеві відхилення розмірів і геометрії від еталонних значень. Наведена класифікація допустимих відхилень, введений і роз'яснений термін «придатність» стосовно партії цегляної продукції


28 травня 2013

Візуальна енциклопедія цегли

www.kirpich.dp.ua

Цей сайт створюється з метою максимально точно передати колористичні та параметричні особливості різноманітної керамічної цегли і цегляних виробів, які є найбільш поширеними на ринку Дніпропетровська та Дніпропетровської області. Слід зауважити, що сайт може бути корисним не тільки для мешканців Дніпропетровщини. Всі фотоматеріали отримуються особисто, фотографуючи зразки, навмання взяті із заводських піддонів. Групування виробів проводиться за споживчим типом виробів, а в межах типу — за ознакою компанії-виробника.


01 березня 2013

Довідник забудовника. Версія 2013.03

Опубліковано чергову версію інформаційного диску ПФ "ЮНЕС" Довідник забудовника. Керамічні фасадні і покрівельні матеріали, природний камінь .

Вміст диску версії від березня 2013 року було актуалізовано в частині оновлення технічної інформації від виробників продукції та значного розширення фотогалереї з прикладами реальних забудов.

Довідник забудовника виконаний у вигляді образу CD- диска з механізмом автостарту. Якщо у вашій системі відключений (заборонений) механізм автостарту компакт-дисків, ви можете здійснювати навігацію по довіднику за допомогою файлу index.htm, що знаходиться в кореневій директорії.

Усі наведені в довіднику матеріали, є власністю їх правовласників

Файл-образ диска розміщений у вільному доступі на ведучому файлообмінному ресурсі України www.ex.ua


1 5 лютого 2013

Клінкерна цегла від СБК

Продовжуючи розвиток виробництва лицьової клінкерної цегли, компанія "СБК" випустила першу промислову партію клінкеру жовтого кольору. Серійне виробництво нової продукції вишневого кольору почнеться вже в перших числах березня 2013 року. Для виробництва клінкерної цегли застосовується високосортна сировина з власного родовища компанії в Донецькій області, без додавання будь-яких барвників. Продукція виробляється відповідно до ДСТУ б В.2.7-245: 2010 і відповідає марці М300-М350. Насичений вишневий колір клінкерної цегли і фактура його поверхні без сумніву припадуть до смаку споживачам цієї продукції, а його високі експлуатаційні характеристики забезпечать збереження будинку на багато десятиліть. Основні фізико-технічні показники клінкерної цеглини наступні:

  Розміри, мм 250х120х65
  Маса, кг 2,8
  Густина, кг/м3 541
  Марка, кг/см2 М200-М350
  Морозостійкість, циклів від150
  Водопоглинання, % до 4,6
  На піддоні, шт. 360
  В автомобілі, шт. 7200

Прайс-лист доступний до завантаження


19 грудня 2012

Зимове зберігання цегли

Зазвичай досвідчені забудовники планують майбутнє будівництво заздалегідь. Саме для них пропонується можливість оптимізувати витрати на будматеріали та убезпечити свій проект від різних несподіванок під час закупівлі цегли в розпал будівельного сезону. ПФ "ЮНЕС", спільно з ТОВ « Білоцерківські будматеріали » сповіщають про надання покупцям можливості безкоштовно зберігати передплачену в зимовий період цеглу на складах ТОВ «Білоцерківські будматеріали» (м.Біла Церква) та ПФ "ЮНЕС" (м.Дніпропетровськ) до 01 червня 2013 року включно. Слід зазначити, що в зимовий період цегельне виробництво працює з меншим навантаженням, що дозволяє виробникам приділяти максимум уваги дотриманню найвищих показників якості та стабільності кольорової гами цегли. Прайс-лист доступний до завантаження


20 листопада 2012

Екологічне подвір’я

Компанія «Керамейя» продовжила акцію «Екологічне подвір’я» до 31 березня 2013 року. Суть акції встановлення для кінцевих покупців наступної ціни: 200 грн. 1м.кв. бруківки Рубін та Магма та 230 грн. 1м.кв. бруківки Янтар та Онікс. Дивись прайс-лист


20 листопада 2012

Цегельний депозит

З метою збільшення продажів клінкерних виробів вітчизняного виробника в міжсезоння та надання партнерам можливості забезпечити клієнтів високоякісними будівельними матеріалами за низькими цінами, компанія «Керамейя» запроваджує зимовий подарунок до весняного будівельного сезону - акцію «Цегельний депозит». Акція розповсюджується на клінкерну цеглу Пр1 з порожнистістю 36% та 48%, Пр ½ , повнотілу Пв1 та клінкерну бруківку.

Суть акції: пропонується додаткова знижка для кожного, хто передплатить вартість цегли в зимовий період. Оплачена продукція може зберігатись на складі по договору відповідального зберігання та має бути вивезена не пізніше 01 квітня 2013 року.

Знижка до 12% по акції «Цегельний Депозит» для перерахування коштів надається на період з 20 .11.2012 по 31.12.2012. Кінцева дата виписки рахунку 28 .12.2012 зі строком оплати 3 дні.


16 жовтня 2012

Сезонна акція на лицеву цеглу

УВАГА!

З 16 листопада 2012 року діє спеціальна пропозиція лицевої керамічної цегли виробництва ТОВ «АПБ-Цегла» (м. Борзна)

Класична лицева керамічна цегла персикового кольору.

Дивитись докладніше...25 вересня 2012

Михайлівські вогнетриви в Дніпропетровську

Вогнетривкі теплоізоляційні вироби (цегла) ШЛ-0,4; ШТЛ-0,6; МКРЛ-0,8, що виробляються за ГОСТ 5040-96, застосовуються в робочому незахищеному футеруванні печей і топок, яке не піддається дії розплавів, шлаків, стираючих зусиль і механічних ударів, або в проміжній (захищеній) ізоляції термо- і електропечей, теплообмінної апаратури, випарних агрегатів, підігрівачів, газових печей, обпалювальних печей будівельних матеріалів, котлоагрегатів усіх конструкцій, паропроводів, печей металургійної і коксохімічної промисловості при максимальній температурі 1150°С...1250 °С. Використання вказаних виробів дозволяє зменшити витрату палива 20%-70%, тепловтрати, зменшити товщину і вагу футерування стін і зведень. Величина ефекту різна і залежить від початково використовуваних вогнетривких матеріалів.

Заповнювач вогнетривкий шамотний легковаговий теплоізоляційний марки ЗШЛ-0,4; ЗШЛ-0,6; ЗШЛ-0,8 (крихта легковагова обпалена щільністю 400-800 кг/м 3 ), що випускається відповідно до ТУ У 26.2-00190503-252-2004, застосовується в якості наповнювача при виготовленні жаростійких і легких бетонів, в якості засипки для теплоізоляції: термо- і електропечей, теплообмінної апаратури, випарних агрегатів, підігрівачів, газових печей, обпалювальних печей будівельних матеріалів, котлоагрегатів усіх конструкцій, паропроводів, печей металургійної і коксохімічної промисловості при температурі до 1150°С. Застосовується також для виготовлення бетонних виробів, масових сумішей, покриттів і мертелей.

Дивитись докладніше...


05 червня 2012

Базальтова арматура в Дніпропетровську

Арматура базальтова - це несучий стрижень з безперервною спіральною ребристістю, що сформована шляхом обмотування базальтовим джгутом, змоченим високоміцним полімерним компаундом. Арматура базальтова – це перспективний композитний матеріал, який має широкий спектр застосувань в будівництві. Арматура не піддається дії корозії та агресивних хімічних сполук, є надзвичайно легкою та міцною. Результати досліджень показали, що довговічність будівельних конструкцій із застосуванням базальтової арматури значно перевершує термін служби аналогічних конструкцій з інших матеріалів.

Дивитись докладніше...


09 декабря 2011

Вентиляционно-дренажные элементы HABE для кирпичной кладки в Днепропетровске

Вентиляционные элементы HABE предназначены для вентиляции кирпичных фасадных стен из клинкерного и обычного керамического кирпича, а также способствуют отводу конденсата наружу. Применение коробок обеспечивает поддержание оптимального уровня влажности в теплоизоляции, а также способствует уменьшению риска появления высолов на фасаде. Конструкция коробки предохраняет от проникновения грызунов и крупных насекомых, а также дождевой и талой воды. Изготовлены из акрилово-бутадиен-стиролового сополимера ( пластик ABS ) в различных цветовых вариантах.


07 октября 2011

Гибкие связи "Гален" из базальтопластика для кирпичной кладки в Днепропетровске

Базальтопластик – наиболее эффективный материал для производства гибких связей, по сравнению с металлом. Сочетает в себе их достоинства (прочность, долговечность, легкость, щелочестойкость). Имеет ряд дополнительных преимуществ.  Перспективен при армировании бетонных конструкций в качестве замены несущей металлической арматуры. Впервые на рынке Днепропетровска представлен полный спектр базальтопластиковх изделий " Гален ", позволяющих сократить расходы и резко улучшить эксплуатационные качества сооружений, возводимых с использованием кирпичной кладки


28 июля 2011

Интернет-магазин ООО "Инко-строитель"

Представляем вашему вниманию интернет-магазин наших партнёров ООО "Инко-строитель"

Компания специализируется на оптовой и розничной продаже строительных материалов.
Главный офис компании находится в Днепропетровске, но жители всей области смогут почувствовать по-настоящему высокое качество обслуживания - обеспечивается доставка в удобное время и место. Магазин имеет региональное представительство в Павлограде. За время существования ООО "Инко-строитель" сложились дилерские отношения с ведущими производителями строительных материалов, таких как KNAUF и CERESIT, позволяющие предлагать высококачественную продукцию по конкурентоспособным ценам. Компания обладает мощной логистической базой, автопарком и самое главное — сертифицированным товаром. ООО "Инко-строитель" является партнёром ЧФ "ЮНЕС" в части реализации клинкерного и керамического кирпича ведущих отечественных производителей.

Экономьте свое время, делайте заказы, не выходя из дома или офиса!

Менеджеры компании с радостью помогут Вам подобрать необходимые стройматериалы. Служба логистики доставит ваш заказ в кратчайшие сроки, так же возможна разгрузка и подъем на этаж. Заказ можно сделать после регистрации на сайте или по телефону.

Оплата товара принимается как наличным, так и безналичным способом.


20 декабря 2010

Справочник застройщика. Керамические фасадные и кровельные материалы, природный камень

Перед вами попытка собрать воедино разрозненную техническую информацию, которая может быть полезной индивидуальным застройщикам на этапе принятия основных конструктивных решений и выбора типа используемых в строительстве материалов. Справочник является периодически обновляемым. Средний интервал обновлений — 1 квартал. Наиболее полно содержимое справочника описывает материалы и технологии, применимые в строительной практике Днепропетровска и области. Справочник застройщика выполнен в виде образа диска, снабжённого механизмом автостарта, запускающим средство навигации по разделам диска. Если в вашей системе отключен(запрещён) механизм автостарта компакт-дисков, вы можете осуществлять навигацию по справочнику посредством файла index.htm, находящемся в корневой директории.

Основные разделы справочника

  1. Документация — технические данные, официальные рекомендации, наглядная мультимедиа, сертификаты соответствия и санитарии, презентации и многое другое

  2. Галерея — сгруппированная по типам материалов и производителям фотогалерея готовых решений и примеров

  3. Наш сайт — локальная версия этого сайта

Все материалы, приведенные в справочнике являются собственностью их правообладателей

Файл-образ диска размещён в свободном доступе на ведущем файлообменном ресурсе Украины www.ex.ua по адресу http://www.ex.ua/view/3862250?r=28733,23778


15 ноября 2010

Тёплый раствор Тепловер

Теплоизоляционная кладочная сухая смесь «Тепловер» - готовая к применению модифицированная сухая смесь на основе цементно-известкового вяжущего и природных теплоизоляционных заполнителей – вспученного вермикулита и перлита. Применяется для наружных и внутренних работ. Предназначена для кладки стеновых материалов с повышенными теплоизоляционными свойствами - пустотелые и полнотелые керамические изделия, блоки из пенобетона, газобетона, ракушечника, известняка. Кладочные растворы «Тепловер» наносятся вручную, с помощью обычных строительных инструментов. Стандартная толщина кладочного раствора в швах: вертикальных ~ 10 мм; горизонтальных ~ 12 мм. Производитель не несёт ответственности за неправильное применение материала, а также за применение его в целях и условиях, не предусмотренных инструкцией.


16 сентября 2010

Стране нужен кирпич

Вниманию коллег и производителей керамического кирпича. Предлагаем содействие в переоборудовании и дооснащении существующих производств керамического рядового, керамического лицевого и клинкерного кирпича. Возможна как поставка производств "под ключ" нового оборудования, так и модернизация отдельных агрегатов или технологических участков с использованием б/у техники с немецких кирпичных заводов. Всё поставляемое оборудование и технологические регламенты отвечают требованиям европейских и украинских стандартов. За подробной информацией обращайтесь по телефонам


21 мая 2010

Забористый дизайн

Широкая цветовая гамма клинкерного кирпича и множество разновидностей дополнительной отделки открывают небывалые перспективы достижения архитектурной выразительности. С целью облегчения ориентации архитекторов, дизайнеров и застройщиков в цветовом и фактурном многообразии, специалисты ООО "Керамейя" разработали ряд эскизных предложений рекомендуемых сочетаний и решений. Ниже приводятся варианты исполнения различного рода оград из украинского клинкера.


04 февраля 2010

В доме всё должно быть прекрасно...

Превосходное качество современной стеновой керамики, особенно клинкерного кирпича, в сочетании с натуральной керамической черепицей и природными каменными материалами, позволяют достичь максимального эффекта привлекательности экстерьеров современных зданий. До недавних пор, у наших застройщиков и архитекторов, выбор вариантов оформления оконных и дверных проёмов, открытых террас, зимних садов и павильонов был довольно скудным: металлопластик, традиционная древесина, различные полимерсодержащие материалы. Не все они хорошо сочетаются с благородными керамическими фактурами как по эксплуатационным свойствам, так и по внешнему виду. Представляем в Днепропетровске продукцию наших партнёров, компании Terra-Eurolex , которая обеспечит вашу новостройку самыми изысканными решениями из тропических пород древесины: террасная доска, паркет, садовая и дачная мебель, деревянные окна Eurolex (Чехия) и Unilux (Германия), витрины, витражи, зимние сады. Весь ассортимент характеризуется высокой устойчивостью в отношении гниения, плесени, грибков, насекомых и воздействию влаги. Вся продукция служит неограниченно долгое время без необходимости дополнительной обработки химическими красителями и защитными покрытиями.


 


© UNES     © Timer.dp.ua

   Постоянный адрес этой страницы в сети интернет www.unes.com.ua/news/index.htm

© UNES

© Timer

Рейтинг@Mail.ru